Lean školení

Pomáháme metody efektivně implementovat

Vzděláváme inspirací

Vědět ještě neznamená pochopit. Rozumět správně procesům ve firmě a přicházejícím změnám je přitom nesmírně důležité pro praxi. Člověku se lépe pracuje, když ví, co a jak ovlivňuje i proč tomu tak je. Právě na taková poznání se zaměřujeme v rámci našich Lean školení. Jednoduše a srozumitelně ukazujeme všechny souvislosti, jak na sebe navazují, do sebe zapadají.

Teorie nestačí

Jen strohá teorie získaná z knih nebo přednášky bez možnosti zažití, bez získání okamžitých pocitů, by nepřinesla chtěný výsledek. Vidět vše v realitě napomáhá detailnímu navnímání, dokonalému pochopení s cílem snadného přenesení do mateřského podniku. 

Škola hrou

Naše Lean školení doplňujeme také o hry, což má svůj praktický důvod. Pomocí prožitku během hry si každý snadněji zafixuje učenou látku. Následně dokáže lépe popsat rozdíl mezi původním a novým stavem, vyjádřit přínosy, definovat náklady, spočítat návratnost, úspory atd.

Praktická část v reálném provozu

Školení primárně umísťujeme do prostředí našich spřátelených firem. V rámci jejich praktické části se můžete setkat s výsledky Lean metod v každodenním provozu, i s jejich přímým zaváděním do reálného procesu.

Proč školení od nás?

Konzultace zdarma
Zkušení lektoři
Praktické školení ušité na potřeby a prostředí firmy
Výběr z velkého počtu školení, které je možné kombinovat
Přípravný den na sladění not
Možnost čerpání dotací

Možnost čerpání dotací z programu POVEZ 2

Podívat se
© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno brandzone.cz
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram