EDIH-DIGIMAT

Benchmark Karel Kaňák

Karel Kaňák, s.r.o. , přední výrobce výsekových nástrojů, je společnost, která je v popředí digitalizace a AI ve svém podnikání/oboru. Implementovali několik inovativních řešení pro zlepšení svých výrobních procesů a zvýšení efektivity.

Jedním z těchto řešení je bezpapírová výroba. To znamená, že ve svých výrobních procesech vyřadili používání papíru a místo toho používají digitální systémy pro řízení a kontrolu výrobního procesu. To nejen šetří čas a snižuje chyby, ale také usnadňuje přístup k datům a jejich analýzu v reálném čase.

Dalším řešením, které implementovali, je systém kapacitního plánování. Tento systém jim umožňuje optimalizovat využití svých výrobních kapacit a plánovat výrobu tak, aby byla co nejefektivnější. Díky tomu mohou snížit dobu dodání a zvýšit spokojenost svých zákazníků.

Kromě toho také používají světelnou navigaci ve svých výrobních halách. Tento systém umožňuje rychlejší a přesnější pohyb materiálů a produktů ve výrobním procesu, což opět přispívá ke zvýšení efektivity.

Všechna tato řešení jsou důkazem toho, že Karel Kaňák, s.r.o. je společnost, která neustále inovuje a hledá nové způsoby, jak zlepšit své podnikání. Pokud hledáte firmu, která je na špičce ve svém oboru a neustále se vyvíjí, kde se můžete inspirovat a něco se naučit, Karel Kaňák, s.r.o. je skvělou volbou. Více se o nich můžete dozvědět na jejich na adrese kanakcz.com.

 

Akce je ZDARMA*

*událost je financována z projektu EDIH-DIGIMAT, detailní formální náležitosti budou komunikovány na základě registrace.

Vaši školitelé

Důležité informace

Tovární 1237/35 696 01 Rohatec
Karel Kaňák, s.r.o.
20.9.2023
bude upřesněn
6 800 Kč (možnost 100 % dotace)*

Vaši školitelé

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram