Consulting

Consulting zrychluje, zefektivňuje a šetří 

Spolehněte se,

že s námi najdete správnou odpověď na vše, co potřebujete k dosažení vytyčených cílů. Díky osvědčeným metodám Lean může být i váš podnik mnohem dál. 

Do procesů změn zapojujeme

přirozeně co největší počet lidí. Je skvělé a praktické zároveň, když změnám lidé ve firmě opravdu rozumí. Jedině tak je mohou přijmout za své a obhajovat u ostatních.

Pomůžeme Vám

s definováním firemní vize i s úspěšným implementováním a udržením stanovených změn. Použití metod Lean navrhujeme přesně na míru každé společnosti.

Udržení nastavených změn

si žádá velké úsilí od všech zúčastněných a my pro vás budeme oporou po celou dobu, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. 
Podržíme Vás až do cíle a budeme vás podporovat i dál po jeho úspěšném dosažení, protože váš úspěch je naše radost.

Naše reference

Mgr. Ota Horák

Jednatel, CEO, SpoluWorks Perfecta, s.r.o.

Firmu Effectivity jsme si vybrali, aby nám pomohli s optimalizací naší výroby. Máme pro to 2 důvody.

1. Máme za sebou draze zaplacenou zkušenost, že je obrovský rozdíl mezi konzultanty, kteří ze svého profesního života byli vždycky jenom konzultanti a mezi konzultanty, kteří mají naopak zkušenost z praktické výroby a kažodenního souboje s běžnými provozními problémy. v týmu Effectivity mají tuto zkušenost všichni.

2. argument pro spolupráci pro nás bylo to, že pro práci konzultanta mají i ti správne osobnostní kompetence. Lidé z Effectivity dokázali moje kolegy, ze kterých já mám problém vytěžit jakékoli slovo, aby tito samí kolegové se aktivně zapojovali do debaty a nejenom to ale aj aby na konci workshopu SMED vybraná vymyšlená řešení prezentovali před všemi ostaními účastníky. Výsledkem dvoudenního našeho snažení bylo snížení konkrétního seřizovacího času na multifunkčním obráběcím stroji o 72 %. Což je z našeho pohledu až neuvěřitelný výsledek.

Celá reference

Ing. David Sivčák

Vedoucí průmyslového inženírství a logistiky, Člen představenstva, Tatra Trucks, a.s.

Vzhledem k tomu, že se v Tatře dlouhodobě snažíme o zefektivnění procesů, rozhodli jsme se spolupracovat s Effectivity. Chtěli jsme nejen zmapovat současné procesy, ale především jsme chtěli naučit celý tým navrhování nových procesů. Byl jsem mile překvapen odbornou znalostí v rámci 1. bloku, který byl zaměřen na analýzu současného stavu. V 2. bloku, kde bylo cílem omezení plýtvání a návrh nového procesu, byl profesionální přístup týmu paní Kopřivové ještě viditelnější. Nicméně největší přidanou hodnotou bylo „uvědomění si“ a následného zapálení účastníků workshopu – CHTĚJÍ SAMI POSUNOVAT VĚCI. Jsem pyšný na svůj tým a jsem rád za spolupráci s firmou Effectivity, která má velmi profesionální a proaktivní přístup. Společně jsme byli opravdu efektivní…

Celá reference

Txema Rincón, MBA

Plant manager, Erreka Plast, s.r.o.

Po několika letech vedoucích transformačních projektů v nadnárodních společnostech lze snadno rozpoznat Gabrielu a její tým Effectivity jako nejlepší partnery naší Lean transformaci. Chtěl bych zdůraznit jejich skvělou orientaci na zákazníka, dlouhodobou vizi a komunikační dovednosti během naší spolupráce. Effectivity zvyšují dovednosti členů týmu tím, že poskytují teoretická školení, obohacené praxí a nabízí koučování našim budoucím leaderům. Nepochybuji o tom, že jsou a budou jedními z nejlepších konzultantů v České republice a ve střední Evropě.

Celá reference
© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno brandzone.cz
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram